REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

E-powłoki dla lotnictwa – PPG otwiera zakład we Francji

W Marly we Francji otwarty został nowy zakład PPG. W ramach pilotażowego programu będzie on zajmował się powlekaniem elektroforetycznym elementów dla lotnictwa.

e-powłoki dla lotnictwa PPG

Fot. arch. PPG

Podczas ceremonii otwarcia symboliczną wstęgę przecięli wspólnie Daniel Bencun, manager oddziału powłok dla lotnictwa w regionie EMEA, oraz Pascal Vanhamme, dyrektor oddziału PPG Marly.

W trakcie ceremonii zaprezentowano proces aplikacji podkładu Aerocron metodą powlekania elektroforetycznego oraz dyskutowano na temat obecnych osiągnięć i kolejnych kroków w rozwoju tej technologii. Mowa była również o oszczędnościach na paliwie, jakie przyniesie stosowanie na samolotach powłoki elektroforetycznej, którą charakteryzuje jednorodna grubość.

To druga tak duża inwestycja PPG w linię do aplikacji e-podkładu Aerocron. Pierwszy ośrodek zlokalizowany jest w pobliżu Pittsburga. Doskonałe właściwości antykorozyjne powłok elektroforetycznych PPG zostały już udowodnione w branży samochodowej i przemyśle. Producent zapewnia, że produkty z linii Aerocron sprawdzą się również w wymagającym przemyśle lotniczym.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA