REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

DurXtreme przejmuje prawa do powłok Merck

Merck nawiązał ścisłą współpracę z niemiecką firmą durXtreme. Przejmie ona kontrolę nad europejskim oddziałem powłok tutoProm na bazie polisilazanów.

Merck durXtreme tutoProm

Fot. arch. durXtreme

To najlepszy możliwy partner do takiego posunięcia – niemiecka firma durXtreme na zlecenie Merck produkowała powłoki tutoProm już od roku 2014. Nowy kontrakt jest więc w zasadzie tylko rozszerzeniem współpracy. Zgodnie z umową durXtreme otrzymało 5-letnią wyłączną licencję obejmującą produkcję, komercjalizację oraz prawa dotyczące wykorzystania znaku handlowego dla produktów tutoProm bright, tutoProm matt HD, CAG 37 i CL 1068 w Europie.

Na mocy tej samej umowy w ręce Merck wróciły prawa do komercjalizacji spoiwa Durazane, również wytwarzanego przez durXtreme od roku 2014. Zarząd Merck zdecydował się przekazać prawa do swoich powłok, ponieważ chce się skupić na swojej specjalizacji – produkcji materiałów.

TutoProm to linia transparentnych produktów, pozwalających uzyskać ultracienkie, przypominające szkło powłoki na gładkich powierzchniach. Służą one m.in. do ochrony przed graffiti i mogą być stosowane na fasadach budynków, ale również na kadłubach statków, zabytkowych samochodach i dziełach sztuki. Linia stanowi doskonałe dopełnienie oferty durXtreme.

Źródło: Merck

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA