REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dunlop Multi-Skill Champion poszukiwany!


Brytyjska firma Dunlop poszukuje wszechstronnie utalentowanych malarzy i glazurników! Kto zdobędzie tytuł Multi-Skill Champion 2016?

Dunlop Multi-Skill Champion 2016Dunlop Pro Décor poszukuje młodych, kreatywnych i utalentowanych. Spośród studentów brytyjskich uczelni zamierza wyłonić tych, którzy z pędzlem i packą radzą sobie najlepiej.

Najlepsi staną w szranki w sierpniu 2016 w centrum technologicznym Dunlop w Stoke-on-Trent. Przygotowany przez ekspertów test pokaże, kto naprawdę zasługuje na tytuł Człowieka Wielu Umiejętności – Multi-Skill Champion. A jest o co grać! Główna nagroda to trofeum oraz zestaw narzędzi wart 500 £.

Po cichu liczymy na to, że tytuł przypadnie w udziale młodemu malarzowi z polskimi korzeniami. Wszak polska zręczność, czy to we władaniu pędzlem i wałkiem czy w innych dziedzinach, jest już na Wyspach przysłowiowa. Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!

Źródło: Dunlop

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA