REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dulux Let’s Colour w Toruniu

Mieszkańcy Torunia stawili się wczoraj pod pawilonem handlowym przy ulicy Gagarina, aby nadać mu nowe, kolorowe oblicze. Jest to kolejne miejsce poddane metamorfozie w ramach trzeciej edycji akcji Dulux Let's Colour.

Dulux Let's ColourUpiększanie miasta w ramach akcji Dulux Let’s Colour jak zwykle wzbudziło duże zainteresowanie. Dla torunian, którzy ramię w ramię przystąpili do malowania pawilonu handlowego była to świetna okazja do wspólnej zabawy i integracji. Dulux zapewnił dodatkowe atrakcje – muzykę, rozrywki dla najmłodszych oraz obecność legendarnej maskotki firmy, psa Dulka.

Wkrótce będzie można podziwiać efekt prac, a póki co zachęcamy do obejrzenia relacji z wydarzenia:

Hasłem tegorocznej edycji Dulux Let’s Colour jest Czas na zmianę. Tym razem organizatorzy pozostawili internautom decyzję, które miasta mają przejść kolorową metamorfozę. W głosowaniu zakończonym na początku czerwca wyłonione zostały trzy miasta – Toruń, Wałbrzych i Augustów. Wcześniej, w maju, w ramach akcji powstał barwny mural w Opolu.

Źródło: Dulux

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA