REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dulux Kolory Świata – promocja

Skuś się na Kolory Świata i skorzystaj z promocji – jeszcze do końca września przy zakupie 5 litrów farb z linii Dulux Kolory Świata otrzymasz 2,5 litra emulsji Dulux White w cenie 1 zł.

Dulux

Fot. arch. Dulux

Sezonowa promocja marki Dulux trwa od 30 czerwca do 30 września lub do wyczerpania zapasów. Emulsja Dulux White, którą nabyć można ze zniżką, nie jest dostępna w regularnej sprzedaży, jedynie w ramach promocji. Przed zakupem producent radzi dopytać obsługę o cenę emulsji – sugerowana to 1 zł, jednak decyzja o jej przyjęciu zależy od sklepu.

Dulux Kolory Świata to odporne na zmywanie farby lateksowe w 72 odcieniach inspirowanych różnymi zakątkami naszej planety. Dzięki technologii PigmentPRO farby z tej linii charakteryzuje intensywny kolor i doskonałe krycie.

Źródło: Dulux

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA