REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

D&R Dispersions and Resins rusza na podbój Europy Zachodniej

Firma D&R Dispersions and Resins, polski producent surowców chemicznych, dąży do wypromowania swojej marki w Europie Zachodniej. Po prezentacji na targach European Coatings Show przyszedł czas na przedstawienie sylwetki firmy w magazynie „European Business Journal”.

Arkadiusz Kowalczyk wiceprezes D&R Dispersions and Resins (fot. D&R)

Arkadiusz Kowalczyk wiceprezes D&R Dispersions and Resins (fot. D&R)

D&R Dispersions and Resins to przedsiębiorstwo obecne na rynku od pięciu lat. Specjalizuje się w produkcji żywic alkidowych i akrylowych oraz dyspersji wodnych. Jego produkty są dostępne w sprzedaży m.in. w Niemczech, Holandii i Belgii, ale firma postanowiła włożyć więcej wysiłku w promocję na Zachodzie.

W kwietniu wzięła udział w targach European Coatings Show w Norymberdze, które są doskonałą okazją do zaprezentowania ludziom z branży swojej działalności. Kolejnym krokiem jest publikacja w magazynie „European Business Journal” – prezentacja sylwetki firmy oraz wywiad z jej wiceprezesem, Arkadiuszem Kowalczykiem.

Z artykułu dowiedzieć się można między innymi, jak powstało D&R oraz jakie były kolejne kroki firmy do osiągnięcia obecnej pozycji na rynku. Choć powstała stosunkowo niedawno, w ciągu kilku lat zdążyła się mocno rozwinąć. Jest to przede wszystkim zasługa wieloletniego doświadczenia założycieli – Arkadiusza Kowalczyka i Jerzego Jarosza – w branży chemicznej, ale również śmiałych, a zarazem przemyślanych inwestycji, takich jak 2 mln € przeznaczone na dostosowanie fabryki we Włocławku do nowoczesnych standardów. Dzięki temu firma może śmiało konkurować z czołowymi europejskimi producentami żywic i dyspersji.

Źródło: D&R

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA