REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dom w Zurychu piękny z farbami Adler

Nasz dom jest odbiciem naszego gustu, stylu i nastawienia do życia. Szczęście mają ci, którzy mogą zaprojektować swoje gniazdko od podstaw, wyrażając w ten sposób siebie – jak pewna rodzina z Zurychu, która zrealizowała swoją wizję przy wsparciu zakładu stolarskiego Abu Bernet Schreinerei AG oraz marki Adler.

dom w Zurychu

Piwniczka na wino, garderoba, kącik TV, biblioteczka – w każdym zakątku domu dominuje czysty kolor i ciekawy projekt, które tworzą niezwykle elegancki wystrój. Najważniejszym i najczęściej spotykanym w tym rodzinnym gniazdu kolorem jest szary Perlmausgrau, czyli RAL 7048.

Zdobi on tutaj większość pionowych powierzchni, takich drzwi szaf czy fronty komód. Jak mówi Fabian Bertolo z Abu Bernet Schreinerei, odcień ten zawiera pigmenty na bazie żelaza, co było dużym wyzwaniem, ponieważ powierzchnie musiały przy tym wyglądać naturalnie. Dzięki wsparciu firmy Adler udało się uzyskać idealny efekt. Zastosowano farbę Adler Pigmopurin w tym specjalnym odcieniu oraz warstwę ochronną Adler Pigmotop G30.

dom w Zurychu

dom w Zurychu

Produkty Adler zostały też wykorzystane gdzie indziej – na przykład powierzchnie drewna dębowego w piwniczce na wino oraz w garderobie wykończone zostały bejcą Arova Aqua Colora w specjalnym kolorze, a na powierzchni zastosowano Adler Isopur G10. Tam, gdzie wymagany był ciemniejszy odcień, użyto bejcy Adler Positiv Plus i lakieru Adler Legnopur G30.

Klejnotem w koronie jest biblioteczka. Same półki pomalowane zostały na intensywną czerń Tiefschwarz (Adler Pigmopur NSC S9000N oraz Adler Pigmotop G30). Tworzyły w ten sposób piękny kontrast z metalicznie zielonkawymi frontami.

Adler dom w Zurychu

Źródło, fot. arch.: Adler

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA