REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dispex Ultra PX 4290 – uniwersalny dyspergator BASF

BASF wprowadził do sprzedaży nowy, wysokocząsteczkowy środek dyspergujący Dispex Ultra PX 4290. Zapewnia on doskonałą stabilizację pigmentów i intensywność koloru.

BASF Dispex Ultra PX 4290

Fot. arch. BASF

Nowy środek dyspergujący pozwala wprowadzić do farby większe ilości pigmentu, bez wpływu na charakterystykę przepływu. Prócz tego uzyskana farba wykazuje lepszy połysk i jest mniej narażona na flokulację.

Nowinka od BASF to odpowiedź na potrzeby rynku. Od dawna obserwowano zapotrzebowanie na uniwersalny środek dyspergujący, do zastosowania w połączeniu z pigmentami organicznymi i nieorganicznymi, a także z wypełniaczami wykorzystywanymi w wodorozcieńczalnych lakierach samochodowych, powłokach przemysłowych oraz farbach do drewna. Ponadto Dispex Ultra PX 4290 może być również zastosowany w tuszach drukarskich i klejach.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA