REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Disperbyk 2055 – nowy dodatek dyspergujący Byk

Firma Byk wprowadziła do sprzedaży nowy dodatek zwilżający i dyspergujący Disperbyk 2055. Charakteryzuje go wszechstronność i przystępna cena.

Disperbyk 2055Nowy produkt pozwala uzyskać koncentraty pigmentowe odpowiednie dla spoiw o różnej polarności – od żywic alkidowych tłustych po systemy wodorozcieńczalne. Disperbyk 2055 sprawdza się także tam, gdzie w fazie mielenia używane są mieszanki pigmentowe. Dodatek deflokuluje i stabilizuje bowiem zarówno pigmenty organiczne jak i nieorganiczne, jest niezawodny również w obecności wypełniaczy i środków matujących.

Jak zapewnia Gerd Judith z zarządu firmy Byk, dzięki odpowiednio dobranym surowcom oraz efektywnemu procesowi produkcji Disperbyk 2055 charakteryzuje się dobrą jakością przy stosunkowo niskiej cenie.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA