REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Czat inwestorski Grupy Azoty

Już jutro, w piątek 13 maja, o godzinie 13:13 rozpocznie się czat inwestorski Grupy Azoty. Zaproszeni są wszyscy zainteresowani.

Grupa AzotyGłównym tematem spotkania będą wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2016. Na pytania uczestników odpowie Wiceprezes Zarządu odpowiedzialny za finanse Grupy – Andrzej Skolmowski.

Czat odbędzie się na stronie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Pytania można zadawać już dziś w opcji off-line. Zapraszamy!

Źródło: Grupa Azoty

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA