REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Croda wprowadza linię „zielonych” surfaktantów

Croda International wprowadza oficjalnie do sprzedaży linię ECO surfaktantów na bazie naturalnych surowców. Firma wychodzi w ten sposób naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy zgłaszają coraz większe zapotrzebowanie na przyjazne środowisku składniki.

Croda zielone surfaktanty ECO

Fot. arch. Croda International

Wprowadzona przez Crodę linia jest największą dostępną komercyjnie linią w 100% naturalnych i w 100% odnawialnych surfaktantów. Jak mówi Sandra Breene, prezes oddziału Personal Care i North America, firma bardzo cieszy się, że może zaoferować swoim klientom przyjazne środowisku składniki, które spełnią wymagania producentów dążących do ekologicznych, a przy tym wysokiej jakości formuł.

W ramach linii ECO Croda opracowała produkty, które pozwalają producentom uniezależnić się od paliw kopalnych oraz ograniczyć ślad węglowy. Dzięki zastąpieniu tradycyjnych składników z ropy naftowej „zielonymi” surfaktantami, uzyskuje się bardziej przyjazny środowisku produkt bez poświęcania jego jakości.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA