REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Centrum szkoleniowe Axalta Refinish Academy Nordic

W szwedzkim Sisjön, 20 minut drogi na południe od Göteborga, otwarty został nowy ośrodek Axalty – Axalta Refinish Academy Nordic. Ma on pełnić funkcję centrum szkoleniowego dla fachowców z krajów nordyckich.

Axalta Refinish Academy Nordic

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Ale Axalta Refinish Academy Nordic to nie tylko ośrodek szkoleniowy. W budynku mieszczą się także nowe biura zarządu Axalty na kraje nordyckie oraz centrum sprzedaży na rynek szwedzki.

Jak tłumaczy Gilles Navez, dyrektor marketingu i strategii Axalta w Europie, lakiernicy będą się tu szkolić z zastosowania najnowszych produktów Cromax, Spies Hecker i Standox oraz nowoczesnego sprzętu. Z warsztatów w Axalta Refinish Academy Nordic mają oni wynieść nie tylko pewność siebie i umiejętności, ale również nawyki, dzięki którym ich praca będzie tak efektywna, jak to tylko możliwe.

Centrum mieści trzy sale ćwiczeniowe, dwie nowoczesne kabiny lakiernicze oraz trzy mieszalnie, po jednej dla każdej z trzech marek lakierów samochodowych Axalta. Poza tym uczestnicy szkoleń mają do dyspozycji wygodny, urządzony w duchu skandynawskim, gdzie mogą odpocząć, zrelaksować się i porozmawiać.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA