REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BYK otwiera laboratorium w Rosji

Firma BYK świętuje otwarcie nowoczesnego laboratorium w Szczołkowie niedaleko Moskwy. Nowy obiekt umożliwi profesjonalną i szybszą obsługę klientów z regionów rosyjskojęzycznych.

BYK laboratorium w Rosji

Fot. arch. BYK

Laboratorium w Szczołkowie, placówka o powierzchni ponad 125 m², pozwoli rozwinąć technologię dodatków do farb BYK oraz ułatwi obsługę klientów w tej części świata. Nowy ośrodek uruchomiony został we współpracy z firmą HOMA, wytwórcą dyspersji i emulsji, posiadającym siedzibę w Dzierżyńsku w Rosji.

Jak wyjaśnia dr Stefan Mössmer, szef działu Paint Additives BYK, od pewnego czasu zarząd szukał partnera biznesowego w Rosji oraz miejsca na nowe laboratorium. Dzięki obecnemu posunięciu koncern BYK otrzymał możliwość ścisłego współpracowania z rosyjskimi producentami farb i tworzyw sztucznych.

Źródło: pcimag.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA