REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Branża tuszów: INX przejmuje Ruco Druckfarben

Firma INX International, światowy gigant produkcji tuszów i powłok, doszła do porozumienia w sprawie przejęcia niemieckiego producenta Ruco Druckfarben. Transakcja ma zostać ostatecznie zamknięta przed końcem drugiej połowy 2020 roku.

INX International Ruco Druckfarben

Fot. arch. Ruco Druckfarben

Peter Lockley, prezes INX Europe, komentuje transakcję:

Ruco to znany i ceniony dostawca tuszów, który może się poszczycić sporym doświadczeniem na rynku oraz wiedzą techniczną. W połączeniu z naszym globalnym zasięgiem, zaawansowanymi technologicznie produktami i możliwościami w zakresie pozyskiwania surowców powstanie oddział, który wzmocni pozycję INX w Europie.

Wspólne wartości

Jak zapewnia prezes INX Europe, proces integracji skupiać się będzie na połączeniu technologii obu firm z korzyścią dla klientów. INX chce pomóc Ruko wzmocnić swoją pozycję jako dostawcy dla branży zabawek, farmaceutycznej i opakowaniowej. Również Heinz Walter Menke, właściciel i dyrektor zarządzający Ruco, wyraził zadowolenie z przejęcia:

Cieszymy się, że znaleźliśmy w INX partnera, który podziela nasze wartości i chce umocnić znaczenie naszej marki. Know-how naszych pracowników w zakresie sitodruku i tampodruku doskonale uzupełni ofertę INX.

Dwie firmy z długoletnią tradycją

INX International to trzeci największy producent tuszów w Ameryce Północnej i firma z ponad stuletnią tradycją – powstała w roku 1896. Ruco Druckfarben może się poszczycić jeszcze dłuższą tradycją – firma założona została w roku 1857 i obecnie zatrudnia blisko 150 osób.

Źródło: INX International, Ruco Druckfarben, european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA