REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Blog firmy Bato Farby  >  Firma „BATO” na Targach Agro-Park w Lublinie

Firma „BATO” na Targach Agro-Park w Lublinie

   

12790852_1040403842693510_2285120233126196548_n

W dniach 5-6 marca 2016r. odbyły się największe w Polsce Południo-Wschodniej Targi dedykowane rolnikom. W ciągu dwóch dni ekspozycję halową reprezentowaną przez blisko 200 wystawców, odwiedziło 22.104 osób.

Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie to przedsmak zbliżającego się sezonu, dla tych, którzy już niebawem rozpoczną sezon prac polowych. To właśnie w Lublinie czołowi producenci i dystrybutorzy oraz regionalni dealerzy zaprezentowali nowości asortymentowe, innowacyjne rozwiązania, a także trendy na 2016 rok – tłumaczy Mirosław Wituch, dyrektor projektu ze strony Targów Lublin S.A. Lublin po raz kolejny stał się rolniczą mekką. Targom towarzyszyły rozmowy biznesowe, kontraktacje oraz wiele emocji.

Firma „BATO” jako producent farb antykorozyjnych, przedstawiła szeroką ofertę produktów skierowaną do Rolników. Gruntoemalie oraz Żywice Epoksydowe cieszyły się sporym zainteresowaniem zwiedzających.

Już teraz zapraszamy Państwa na kolejne Targi. Expo – Surface, to Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni organizowane w dniach 09-11 marca 2016r. w Kielcach. Można nas znaleźć w hali F stoisko 45

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA