REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Blog firmy Bato Farby  >  Certyfikowany Kontroler Jakości Antykorozyjnych Powłok Malarskich TUV

Certyfikowany Kontroler Jakości Antykorozyjnych Powłok Malarskich TUV

   

TUV 2-page-001 TUV-page-001

Miło nam Państwa poinformować, że pracownik firmy „BATO”, Pani Technolog Barbara Sułek, pozytywnie zakończyła szkolenie i zdała egzamin na Certyfikowanego Kontrolera Jakości Antykorozyjnych Powłok Malarskich. Jest to kolejny przykład kontroli jakości na wysokim poziomie produktów firmy „BATO”.

TÜV Rheinland….

Od powstania w 1872 roku, grupa TÜV Rheinland rozwinęła się z regionalnej organizacji badawczej w czołowego międzynarodowego dostawcę usług w dziedzinie kontroli. Dzięki nowym pomysłom, wiedzy i globalnej sieci, TÜV Rheinland przyczynia się do tworzenia bardziej konkurencyjnych i bezpiecznych wyrobów, usług i systemów. TÜV Rheinland wspiera rozwój świadcząc usługi z zakresu doradztwa, badań i certyfikacji. W ten sposób pomaga budować przyszłość odpowiadającą wymaganiom człowieka i środowiska naturalnego na całym świecie.

TÜV Rheinland. Precisely Right (precyzyjnie i sumiennie).

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA