REKLAMA
Get Adobe Flash player

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Lakiery BASF dla tureckiego oddziału Forda

BASF nawiązał współpracę w zakresie dostarczania lakierów i farb samochodowych z Ford Otosan, tureckim oddziałem koncernu Ford.

BASF

fot. arch. BASF

W ramach współpracy BASF dostarczać ma bezbarwne lakiery oraz wodorozcieńczalne farby bazowe. Będzie również oferować wsparcie techniczne przy otrzymywaniu gładkich powłok w tureckim zakładzie produkcyjnym Forda w Kocaeli.

Ford Otosan to duży oddział, znajdujący się w czołówce tureckich producentów aut. Wytwarza samochody na eksport do 76 krajów na 5 kontynentach.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA