REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF rozbudowuje fabrykę w Tajlandii

BASF zamierza zwiększyć swoją produkcję farb wodorozcieńczalnych i rozpuszczalnikowych w Tajlandii. W tym celu uruchamia nową linię badawczo-produkcyjną w fabryce w Bangpoo.

BASF Tajlandia

BASF chce podbić rynek lakierów samochodowych w Tajlandii. Fot. UweBKK (α 77 on ) / Foter.com / CC BY-NC-SA

Nowa linia będzie częścią kompleksu Coatings Technical Competence Center ASEAN (Stowarzyszenia Narodów Azji Południowo-Wschodniej), otwartego we wrześniu 2015. Będzie się na nią składało laboratorium badawcze, stanowiska do testowania powłok, a także jednostka do produkcji farb na niewielką skalę.

Jak wyjaśnia Peter Fischer, starszy wiceprezes oddziału Coatings Solutions Asia Pacific, dzięki temu posunięciu koncern będzie mógł lepiej realizować potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku lakierów samochodowych w rejonie Azji Południowo-Wschodniej. Dzięki swojemu zaangażowaniu w ciągu ostatnich ponad dziesięciu lat BASF stał się w Tajlandii liderem sprzedaży lakierów motocyklowych. Firma dąży do tego, aby trafić na pierwsze miejsce również pod względem sprzedaży lakierów na samochody.

W roku 2015 roczna produkcja aut w rejonie ASEAN wyniosła 3,8 mln sztuk. Tajlandia jest największym rynkiem w tej części świata, zaraz przed Indonezją i Malezją.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA