REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF partnerem WorldSkills

BASF Coatings został globalnym sponsorem stowarzyszenia WorldSkills, organizującego jedne z największych na świecie mistrzostw zawodów robotniczych. Współpraca potrwa przynajmniej do roku 2019.

BASF WorldSkills

Fot. WorldSkills

Mistrzostwa WorldSkills są organizowane od roku 1950 z myślą o młodych, utalentowanych robotnikach z całego świata. Celem jest zmotywowanie młodzieży do podjęcia zawodów handlowych lub technicznych.

Wspierając mistrzostwa oddział Automotive Refinish działu BASF Coatings chce się przyczynić do popularyzacji wśród młodych zajęcia lakiernika. Jak wyjaśnia dr Harald Borgholte z BASF Coatings, od wielu lat brakuje chętnych do pracy w branży lakierniczej. Firma chce pokazać, że to ważny zawód, wymagający zarówno kunsztu, jak i umiejętności technicznych oraz efektywnych działań.

Dzięki współpracy organizacja WorldSkills zyskała natomiast kompetentnego partnera, służącego ekspertyzą techniczną. W konkurencji lakierniczej mistrzostw uczestnicy używać będą wyłącznie produktów BASF – lakierów z linii Glasurit lub R-M (w zależności od kraju) oraz środków RODIM.

Źródło: pcimag.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA