REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta otwiera największe centrum R&D na świecie

7 listopada w Filadelfii koncern Axalta Coating Systems dokonał oficjalnego otwarcia Global Innovation Center – największego centrum rozwojowo-badawczego na świecie. Nowy obiekt mieści zarówno laboratoria, jak i pomieszczenia biurowe.

Axalta Coating Systems centrum R&D

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Jak mówi Robert Bryant, pełniący obowiązki dyrektora generalnego Axalty, centrum będzie głównym ośrodkiem badań, rozwoju produktów oraz inicjatyw technologicznych firmy. Rozwijane tam będą produkty zarówno z dziedziny technologii koloru, jak i polimerów, formuł i aplikacji.

Global Innovation Center mieści się w Navy Yard, historycznej części Filadelfii. Oprócz reprezentantów firmy w ceremonii otwarcia wzięli udział m.in. przedstawiciele władz miasta, w tym burmistrz Jim Kenney.

Nowy ośrodek będzie nie tylko rozwijał nowe produkty i technologie. Będzie również służył wsparciem technicznym w zakresie lakierów samochodowych na pojazdach lekkich i komercyjnych oraz w branży przemysłowej.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA