REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta otwiera centrum technologiczne w Wuppertalu

Axalta otworzyła swoje nowe Europejskie Centrum Technologiczne (ETC) w Wuppertalu. W ośrodku będą prowadzone badania farb ciekłych na rynek EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka).

Axalta Wuppertal Europejskie Centrum Technologiczne

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Jak tłumaczy Matthias Schönberg, wiceprezes Axalty stojący na czele oddziału EMEA, celem tej inwestycji jest unowocześnienie i scentralizowanie badań technologicznych w danym regionie, aby przyspieszyć jego rozwój. Dodał, że to właśnie w Wuppertalu 150 lat temu rozpoczęła się produkcja farb Axalty. Obecnie to miejsce stanie się ważnym ośrodkiem technologicznym, w którym nad udoskonaleniem produktów firmy pracować będzie ponad 300 profesjonalistów.

Centrum zostało otwarte 8 czerwca. Mierzy w sumie 15 000 m² i posiada laboratoria przeznaczone do opracowywania formuł i aplikacji farb, do badania odporności na warunki atmosferyczne i korozję, do przeprowadzania prezentacji dla klientów, jak również kompleks biurowy. Dr Barry Snyder, starszy wiceprezes Axalta oraz dyrektor ds. technologii, zapowiedział, że w nowej placówce badane będą m.in. lekkie powłoki na pojazdy, elektropowłoki, a także kolorowe lakiery samochodowe.

Źródło: pcimag.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA