REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Aviva – nowa linia farb firmy Adler

W nowej linii Aviva od firmy Adler znajdują się zarówno proste, uniwersalne farby na każdą kieszeń, jak i specjalistyczne produkty dekoracyjne. Dzięki temu nawet wymagający klienci znajdą w niej coś dla siebie.

Aviva

Fot. arch. Adler

Aviva to nowa linia farb dekoracyjnych do wnętrz. W zamierzeniu ma się stać dla branży produktów dekoracyjnych tym, czym obecnie jest marka Pullex dla branży farb do drewna – a więc powszechnie rozpoznawaną i cenioną ze względu na wysoką jakość linią.

Zgodnie z zapewnieniami producenta farby Aviva charakteryzuje doskonałe krycie, są również bardzo wygodne w stosowaniu. Nietrudno znaleźć je na sklepowej półce – są sprzedawane w atrakcyjnych opakowaniach, na których widnieją wszystkie potrzebne informacje.

Źródło: Adler

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
67%
33%
Ocen: 3
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA