REKLAMA
Get Adobe Flash player

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Artykuły
Sieciowanie UV – regulacje motorem innowacji?

Sieciowanie UV – regulacje motorem innowacji?

Dostosowywanie się do obowiązujących regulacji prawnych w dziedzinie sieciowania radiacyjnego to nie tylko uciążliwe wyzwanie. Może ono również napędzać innowacje i dawać nam przewagę nad konkurencją – przekonuje Tunja Jung, ekspert firmy BASF.
Studenci pilnie poszukiwani!

Studenci pilnie poszukiwani!

Studenci ostatnich lat i absolwenci poszukujący pracy na ogół skupiają się na dużych, znanych wszystkim firmach. Dużo trudniej jest znaleźć ręce do pracy firmom o silnej pozycji finansowej, ale mniej rozpoznawanym na forum międzynarodowym, takim jak hubergroup. Grupa postawiła więc na budowanie kontaktów na uczelniach.
Portugalski rynek farb w liczbach

Portugalski rynek farb w liczbach

Portugalia – niewielkie państwo na skraju Europy, z którego rocznie eksportuje się jednak produkty lakiernicze o wartości ponad 125 mln €. Oto kilka liczb opisujących portugalski rynek farb.
Farby lotnicze do 2024 – raport Global Market Insights

Farby lotnicze do 2024 – raport Global Market Insights

Rynek farb lotniczych rośnie! Według nowego raportu Global Market Insights w ciągu najbliższych sześciu lat jego wartość przekroczy miliard euro.
Nowa powłoka na tkaniny z MIT

Nowa powłoka na tkaniny z MIT

Naukowcy z MIT opracowali nową powłokę na tkaniny. Nie tylko zapewnia ona hydrofobowość naturalnym tkaninom, takim jak bawełna czy jedwab, ale i jest bardziej skuteczna niż dotychczas dostępne rozwiązania.
Przejęcia na rynku farb – czego się spodziewać?

Przejęcia na rynku farb – czego się spodziewać?

Nie ma żadnej przesady w stwierdzeniu, że w branży farb w roku 2017 nastąpił prawdziwy szał zakupów – prawie co tydzień otrzymywaliśmy wieści o nowym przejęciu. Podobnie było w pierwszej połowie 2018. Portal European Coatings przypomina najważniejsze tegoroczne transakcje i pyta eksperta, czego jeszcze możemy się spodziewać na rynku.
Death clean – szwedzkie sprzątanie dobytku życia

Death clean – szwedzkie sprzątanie dobytku życia

Szwedzka idea „death clean”. Co to może być? Najnowszy horror z higieną w tle? Seria skandynawskich kryminałów, których akcja toczy się w Ikei? Nic z tych rzeczy! Chodzi o sprzątanie nagromadzonych przez lata rzeczy w przygotowaniu na nasze odejście. I choć może to brzmieć nieco makabrycznie, jest również bardzo praktyczne i wyzwalające.
Dodatki wielofunkcyjne – taniej i prościej

Dodatki wielofunkcyjne – taniej i prościej

Dodatki są bardzo istotnym składnikiem farb, niektóre z nich sporo jednak kosztują, a na ogół do jednej formuły potrzebujemy ich kilku. Eksperci z firm Evonik i Hempel mówią o dodatkach wielofunkcyjnych, które mogą być rozwiązaniem tego problemu.
Strona 1 z 177123»
 REKLAMA