REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Allnex inwestuje w farby sieciowane radiacyjnie

Allnex ogłosił poważną inwestycję w swoją fabrykę w Drogenbos w Belgii. Dotyczy ona oddziału farb akrylowych sieciowanych radiacyjnie.

AllnexZa sprawą inwestycji roczna produkcja akrylanów sieciowanych UV/EB wzrośnie do 12 000 ton. Projekt ma zostać zrealizowany do czerwca 2017. W planach jest m.in. nowy, w pełni zautomatyzowany reaktor, modyfikacje istniejącego reaktora oraz cysterny o zwiększonej pojemności. Jak zapewnia producent, prace modernizacyjne nie wpłyną niekorzystnie na obecne funkcjonowanie zakładu – klienci nadal będą obsługiwani, a produkty dostarczane do miejsc zamówienia.

Jak wyjaśnia Audrey De Wulf, Regional Business Director Radcure EMEA, inwestycja ta to odpowiedź na potrzeby rynku – rosnące zapotrzebowanie na powłoki sieciowane radiacyjnie ze strony branży przemysłowej, graficznej i zastosowań specjalnych. Davy De Clercq, dyrektor fabryki w Drogenbos, dodaje, że zakład ma długie doświadczenie w produkcji akrylanów sieciowanych radiacyjnie. Fakt, że zarząd wybrał właśnie ten obiekt na ulokowanie swojej inwestycji, to dowód uznania dla produktywności fabryki oraz jej sprawnego zarządzania.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA