REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Alesta Sure-Grip w walce z poślizgiem

Śliskie powierzchnie w pewnych warunkach mogą stwarzać poważne zagrożenie. Z myślą o tym Axalta wprowadza do sprzedaży Alesta Sure-Grip – antypoślizgową farbę proszkową, która sprawdza się nawet w warunkach dużego natężenia ruchu oraz narażenia na żrące środki chemiczne.

Alesta Sure-Grip

Alesta Sure-Grip

Śliskie podłoża mogą być bardzo niebezpieczne, zwłaszcza jeśli są mokre – wyjaśnia Craig Dietz, manager produktu w Axalcie. Nowa pozycja w ofercie Axalty jest więc odpowiedzią na potrzeby klientów, gwarantującą im większe bezpieczeństwo.

Alesta Sure-Grip charakteryzuje się dobrą przyczepnością na metalowych platformach, rampach, barierkach, narzędziach ręcznych oraz wszystkich elementach zewnętrznych, gdzie poślizg może być problemem. To produkt powstały przede wszystkim z myślą o produkcji przemysłowej, branży lotniczej, spożywczej i infrastruktury. Jest bardzo wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA