REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Alesta Anti-Graffiti na całym świecie

Farby proszkowe antygraffiti Alesta to skuteczne zabezpieczenie przed szpecącymi napisami, ograniczające koszt, wysiłek oraz czas związany z odmalowaniem. Po ich europejskim sukcesie Axalta Coating Systems wprowadza tę linię do sprzedaży na całym świecie.

Alesta Anti-Graffiti

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Farby Alesta Anti-Graffiti to produkty idealne do zastosowania na ekranach akustycznych wzdłuż autostrad i linii kolejowych, na znakach, tablicach sygnalizacyjnych, szafkach czy sprzęcie rekreacyjnym. Charakteryzuje je wysoka odporność na ścieranie, dzięki czemu mogą być wykorzystywane na elementach metalowych. Są wytrzymałe, odporne chemicznie, odporne na UV i twarde.

Obecnie Axalta wprowadza je do sprzedaży na całym świecie. W ramach współpracy z Forster Metallbau GmbH wyprodukowano również pierwsze ekrany akustyczne z powłoką Alesta Anti-Graffiti.

Jak wyjaśnia prezes Michael Cash, graffiti jest poważnym problemem nie tylko dlatego, że szpeci, ale również dlatego, że jego usuwanie wiąże się z ogromnymi kosztami. W procesie czyszczenia ściany warstwa farby często zostaje uszkodzona, wymagane jest kolejne malowanie. Powłoce Alesta Anti-Graffiti pozwala zaś tego wszystkiego uniknąć.

Źródło: Axalta CS

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA