REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

50 000 sprzedanych spektrofotometrów Axalty

Axalta Coating Systems świętuje duży sukces. Od roku 2005 firma sprzedała już 50 000 swoich mobilnych spektrofotometrów.

Axalta Coating Systems spektrofotometry

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Z tej okazji partner Axalty, BYK-Gardner, zaprezentował limitowaną edycję spektrofotometrów w Samochodowym Kolorze Roku 2018 Axalty – StarLite. Jest to biały lakier o wysokim połysku z efektem perłowym.

Biały spektrofotometr został przekazany na ręce Joego McDougalla, prezesa oddziałów Global Refinish i EMEA Axalty, przez Franka Wagnera, prezesa BYK-Gardner. Odbyło się to w trakcie IBIS Global Summit 2018 w Monachium.

Firma Axalta Coating Systems nawiązała współpracę z BYK-Gardner w roku 2005. Celem było opracowanie i wyprodukowanie nowej generacji spektrofotometrów. Axalta jest jednym z pierwszych producentów lakierów, którzy wprowadzili na rynek urządzenie do pomiaru koloru oraz odpowiednie oprogramowanie dla lakierników. Pojawiły się one w sprzedaży już w roku 1994.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA